Ürünlerimiz Orjinal çıkmadır.
Gerekli olan bütün teknik kontrolleri yapılmıştır.

İkinci el soğutma kompresörü, 2.el soğutma motoru

Firmamızda 1 Hp’de 30 Hp’ye kadar soğutma kompresörleri bulunamabilmektedir. Soğutma motorlarımızın her çeşit teknik konrollerini ve bakımlarını yaparak satışa hazır hale getiriyoruz. Kompresörlerimizin kesinlikle tarafımızdan içi açılmıyor. Herhangi bir parçası değişmiyor. Orjinal çıkma haliyle satışını yapıyoruz. Şirketimiz motorların çalışması hakkında gereken garantiyi sunmaktadır. Her çeşit maneurop, pistonlu, Scroll kompresörlerimiz bulunabilmektedir. İkinci el soğutma kompresörlerinin elimizde bulunup bulunmadığını öğrenmek için WhatsApp üzerinden motor etiket resmi ile sorabilirsiniz. Motorların değerlerinin aynı olması gerektiğinden motor etiket resmine ihtiyacımız vardır. İletişim sayfamızda bulunan telefon numarasından motorların etiket resimlerini mesai saatleri içinde bize göndermeniz gerekmektedir. Bu sayede size daha hızlı ve kesin dönüş yapabiliriz. Şirket yetkilimiz bu konuda size gerekli bilgiyi yine WhatsApp üzerinden yazacaktır. Motorların Garanti ve iade hakkındaki bilgileri burayı tıklayarak öğrenebilirsiniz. Kargo bilgileri için burayı tıklayabilirsiniz. Motorların beygir, kalori gibi değerlerinin ne anlama geldiğini burayı tıklayarak öğrenebilirsiniz.
ikinci el soğutma aspera motorları 5

İKİNCİ 2.EL Embraco NT 6220 GK 3/4 HP Kompresör

çıkma ikinci 2 el copeland scroll kompresör

ZB21KCE – COPELAND EKOVAT KOMPRESÖR

ikinci el copeland kompresör

CR53KQ – 4 HP COPELAND EKOVAT KOMPRESÖR

ikinci el copeland kompresör

CR37KQ – EKOVAT KOMPRESÖR

ikinci el bristol kompresör

H23A543DBEA 5 hp BRİSTOL EKOVAT KOMPRESÖR

ikinci el chiller motoru 4

MLZ030T4LC9 – DANFOSS EKOVAT KOMPRESÖR

ikinci el tecumseh kompresör 3

Tecumseh 1 HP R22/R404 İkinci 2.EL sütlük motoru

çıkma ikinci 2 el copeland scroll kompresör

ZB21KCE – COPELAND EKOVAT KOMPRESÖR

ikinci el copeland scroll kompresör

ZR12M3E  – ZR12KCE  10 HP COPELAND SCROLL KOMPRESÖR

ikinci el soğutma kompresörleri 0

ZR57KCE COPELAND EKOVAT KOMPRESÖR

ikinci el copeland kompresör

Copeland 4 hp R22 İkinci 2.EL sütlük motoru

ikinci el bristol kompresör

Bristol 2.5 hp R22 İkinci 2.EL sütlük motoru

İkinci el soğutma motorları bakım ve şatışı

Soğutma sistemelerinde ekovat kompresörler çeşitli gazlarda çalışmakta olup.Üretimleride çalışacakları gaza göre yapılır. Bu ekovat kompresörler alçak basınç , orta basınç ve yüksek basın olmak üzere 3 tipte çalışabilirler.-40 dereceden +20 dereceye kadar çıkabilmektedirler.Güçleride farklı olmakla birlikte hiç biri diğerinin yerini tutmaz. Sisteminizin üretimindeki ekovat motoru ne ise yerine takılacak olan motorun beygiri,çalışma gazı, ve çalışma derecesi aynı olmalıdır.
İkinci el soğutma motoru

 

2.el soğutma kompresörleri
İkinci el soğutma kompresörü

 

Yüksek basınç, düşük basınç çıkma soğutma kompresörleri

Gelişimsan Revizyonlu ekovat kompresörler R22, R134, R290, R600, R507, R407, R410, R404 akışkan endüstriyel gazlarla çalışmaktadırlar. Kompresörlerin gazları farkılı olduğu kadar içerisindeki yağlarda mineral,ve polyester gibi farklı çeşitler olmaktadır.Ayrıca ekovat kompresörler sistemlerdeki kondenserlerle uyumlu olmalıdır.1/4 ten 30 hp ye kadar olan soğutma motoru ekovatların birebir fabrika çıkışlı sistemdeki ekovatla aynı özelliklerde olması gerekmektedir.Bu özellikleri taşımayan farklı kompresörler takıldığında kompresörler sisteme uyum sağlamayacak ve müşteri memnun kalmayacaktır.Bu konularda yüksek tecrübesi olan gelişimsan firmamız size en uygun motoru önerip verecektir.
İkinci el soğutma motorları